Piasek - Andrzej Piaseczny o sobie samym

Wydawnictwo: InRock
83-86365-17-X
bibliografia, pamiętnik
buziaczek197

Biografia Andrzeja Piasecznego w opracowaniu Marty Szelichowskiej-Kiziniewicz.

Andrzej "Piasek" Piaseczny to niewątpliwie czołowy wykonawca popowy w naszym kraju. Jego współpraca z Robertem Chojnackim zaowocowała wspaniałymi przebojami, a samemu Piskowi zapewniła poczytne miejsce w milionach nastoletnich serc. Jego wspomnienia zaś nie szokują, a raczej bawią.

Anka | 2011-02-23
Na półkach: 2011, Przeczytane, Mam papierowe
Przeczytana: 20 lutego 2011

"Mówi o sobie, że jest człowiekiem spod znaku zapytania, dotkniętym wątpliwością. W wygłaszanych przez Niego opiniach mało jest pewników, wiele natomiast zastanowienia nad różnorodnością i wielostronnością życia."
"Bywam uparciuchem i lubię to w sobie. Podobnie jest z uczuciami. też jestem upierdliwy. Gdy sobie kogoś upatrzę, to staram się o niego z determinacją. Potrafię robić rzeczy, których nigdy bym nie zrobił i które normalnie uważam za śmieszne. Ubolewam nad tym, że w sprawach uczuciowych jestem osobą cholernie zazdrosną i zaborczą. Staram się nad tym panować, bo ludzie zaczynają sobie przeszkadzać, kiedy są zazdrośni. Co więcej, sam nie nienawidzę zaborczości, ograniczania mojej wolności, o czym opowiada kilka moich piosenek - gdyby się komuś chciało posłuchać."
"W trosce o drugą osobę i o siebie, chcąc zachować tego kogoś przy sobie, wolę niektóre rzeczy przemilczeć, choć bardzo cenię szczerość. W sytuacji podbramkowej, w której powinienem zareagować, często zastanawiam...

Katarzyna | 2013-01-13

Nic nie poradzę na to, że Piaseczny to moja miłość. Wrażliwy jest, a ja do osób wrażliwych mam słabość, której nie kryję.

ida777 | 2011-04-13
Na półkach: Ulubione, Chcę przeczytać