Prawo pracy w pytaniach i odpowiedziach

Wydawnictwo: LexisNexis
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788376200804
biznes, finanse

Książka stanowi próbę przedstawienia zarysu prawa pracy w pytaniach i odpowiedziach. Książka przeznaczona jest dla studentów studiów prawniczych i administracyjnych, mogą z niej także korzystać studenci ekonomii i zarządzania. Pytania i odpowiedzi obejmują wszystkie istotne zagadnienia prawa pracy. Sposób sformułowania pytań jest wynikiem wieloletniego doświadczenia Autorów jako egzaminatorów, odpowiedzi na nie wskazują zaś, jaką wiedzę powinien posiadać student na egzaminie, aby zdać go na bardzo dobrą ocenę. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

Rodion_Raskolnikow | 2017-04-25

Wydanie 5.