Podróż

Wydawnictwo: Amber
The Traveler
powieść, detektyw
hunter

Mercedes Bar ren, detektyw wydziału zabójstw policji z Miami, otrzymuje wiadomość o śmierci swojej siostrzenicy, która została bestialsko zamordowana. Szukając sprawcy, Bar ren wpada na trop seryjnego zabójcy i rusza jego śladem. Stawką w dramatycznym pościgu jest życie porwanej przez maniaka studentki...

źródło opisu: Amber, 1996

beatak955 | 2016-01-28
Przeczytana: 27 stycznia 2016

Tym razem genialny autor przeszedł samego siebie. Prawdziwy majstersztyk swojego gatunku. Dwóch braci z ciężką traumą z dzieciństwa- jeden znakomity psychiatra drugi uznany artysta fotoreporter nad wyraz inteligentny z "zamiłowania" morderca nie do uchwycenia bowiem zawsze kopiuje seryjnych morderców. Jednak jedną z zamordowanych osób zostaje.. młodziutka siostrzenica detektyw Mercedes Barren, która nie wierząc w zatrzymanie seryjnego zabójcy rozpoczyna prywatne śledztwo nie mając żadnych dowodów jedynie przeczucie... W tym czasie fotoreporter wybiera wybitną studentkę stosując drastyczne metody zastraszenia zabiera ją w podróż czyniąc ją oddaną asystentką swojej makabrycznej gry. Gorąco polecam.

lidka1710 | 2015-08-13
Przeczytana: sierpień 2015

Przeczytane, ale bez zachwytu. Końcówka bez rewelacji.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-25