Mate Set

9781419929687
erotic, paranormal romance, fantasy
angielski
Magda

To sezon godowy wilkołaków. Wszyscy mężczyźni są gorący i pobudzeni, pragnienia ich bestii są niemal niekontrolowane. Mika jest człowiekiem, otoczonym w alejce przez czterech wilkołaków. Wie, że ma poważne kłopoty. Ratuje ją wysoki, przystojny wilkołak, a potem domaga się zapłaty. Gorącej, spoconej, intymnej zapłaty. Grady jest półkrwi wilkołakiem, którego ludzka matka porzuciła przed...

Grady jest półkrwi wilkołakiem, którego ludzka matka porzuciła przed drzwiami jego ojca wilkołaka, więc wie, że nie jest bezpiecznie zakochiwać się w ludzkiej kobiecie. Wilk w nim chce Miki jako partnerki, ale Grady się temu nie podda. Nigdy. Jest gotów walczyć ze swoimi emocjami i swoją bestią, nie ważne jak bardzo Mika go kusi.

Ale żadne z nich nie spodziewa się, że jej wujek Omar przypisze Grady'ego aby chronił ją przed innymi samcami 24/7, w jej domu, śpiąc w pokoju obok. Mika postanawia jak najlepiej wykorzystać swoje wakacje i nacieszyć się gorącym wilkiem. Grady nie może się jej oprzeć, ale jest zdeterminowany by oprzeć się więzi między nimi.

kaktusowaona71 | 2014-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2014

Lekka i dobrze napisana opowieść z ciekawym rozwojem akcji, w stylu Harlequina. Bardzo przyjemnie się ją czyta.Sceny erotyczne wyraziste lecz nie za bardzo wulgarne.To co mogę jej zarzucić to to, że bohaterzy są niestety mocno przerysowani i tacy hmm... jednowymiarowi. Ale jeśli czytelnik nie podchodzi do treści śmiertelnie serio , to można na to przymknąć oko i po prostu cieszyć się relaksującą lekturą w nudne popołudnie :-)

Kasia1101998 | 2016-02-17

WOW,WOW,WOW!!! Nie zamykajmy się na określony typ książek, nawet książki erotyczne potrafią mieć niezłą i nietypową fabułę. Na początku byłam LEKKO zniesmaczona, ale fabuła i historia sama w sobie była bardzo dobra, więc mi to wynagrodziła. Polecam, ale ostrzegam niektóre opisy są ciutkę niesmaczne :)

kowaleczka | 2016-01-06
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 stycznia 2016

Książka bardzo mnie wciągnęła i szybko ją przeczytałam. Nie bardzo jednak podobał mi się główny bohater. Z jednej strony zwierzęce instynkty, z drugiej strony jawne wykorzystywanie bohaterki nawet po sezonie. Mika również była trochę jednowymiarowa. Zakochana od pierwszego wejrzenia pozwalała Grady'emu na wszystko. Gdy się jednak przymknie oczy na te drobne sprawy to książka jest naprawdę miłą lekturą;-) Dużo humoru i fajni bohaterowie drugoplanowi w postaci Minnie czy choćby Antona.

asia20100 | 2013-07-27
Przeczytana: lipiec 2013

Co by tu dużo pisać...kocham zmiennych!!! :) książka wciąga niesamowicie już od pierwszych stron! Historia Miki i Grady'ego jest pełna namiętności i gorących scen :) Zdecydowanie polecam :)

Masumi11 | 2013-05-19
Na półkach: Przeczytane, Moje, 2013
Przeczytana: 18 maja 2013

Dzikie zwierzęce żądze. Pierwotne instynkty. Świat wilków i obowiązujące w nim twarde prawo sfory. Ludzie którzy mają teoretycznie zapewnione bezpieczeństwo i nietykalność. Gorzej, jeżeli jest to kobieta i trafia na sezonowa gorączkę wilków. Wtedy to, każdy samiec chce ja mieć może po nią sięgnąć ale tez może zrobić jej krzywdę.
Potrzebna ochrona....
Ups, ochrona to tez wilk :) i nie byle jaki :)
Gdzie tu miejsce na miłość? a może jednak ;)
Ciepła cieplutka gorąca książka :)

Anima_Vilis | 2011-08-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 29 sierpnia 2011

Moim zdaniem za dużo dramatu i seksu w jednej książce. Jak się nie kłócą to uprawiają seks. Pomysł z sezonem rozpłodowym że tak powiem jest interesujący. Polecam fanom wilkołaków i ostrego romansu!

daria | 2015-11-29
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 29 listopada 2015

Pozycja typowa dla swojego gatunku, taka jakich wiele, ale fajnie się czytało.

szamanka | 2014-01-31
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Romans

Wspaniała książka, oczywiście wykorzystany wątek o wilkołakach, przez co nieco stracił na oryginalności, ale wartka akcja i zabawne dialogi wszystko rekąpensują. Nie przeczę że jest tu sporo namiętności, ale to jest także plus dla tej książki ;). Bardzo polubiłam Gradyego, i wprost uwielbiam Mikę. Ale muszę wyprostować niedopatrzenie w opisie, otóż kiedy Grady ją uratował, nie chciał TEGO, jako zapłaty, ale zrobili to aby ona mogła bezpiecznie wrócić do domu, więc zwróćmy honor Gradyemu ;)
Pozdrawiam :)

ignis | 2014-04-19
Przeczytana: 16 kwietnia 2014

już nie pamiętam o czym była a przeczytałam ja parę dni temu. Świetnie nadaje się po męczącym dniu gdzie potrzebujemy trochę odprężenia i zapomnienia o świecie, i do tego świetnie się nadaje, ale trzeba ja traktować z przymrożeniem oka, ot taka książka przeczytaj - zapomnij

emi_g | 2013-05-28
Na półkach: Przeczytane, Mam w pdf-ie, 2013
Przeczytana: 25 maja 2013

Kurcze...nie myślalam że tak się wciągnę w tą tematkę:) Książka naprawdę mnie pochłonęła...wilki i ich natura..mmmm...przyjemnie się czyta..cała historia naprawdę fajna:) polecam