Prawo karne wykonawcze

Wydawnictwo: C.H. Beck

Skrypt Prawo karne wykonawcze zawiera najistotniejsze wiadomości z zakresu prawa karnego wykonawczego. Omówione w nim zagadnienia obejmują m.in. problematykę: definicji prawa karnego wykonawczego, źródeł prawa karnego wykonawczego, postępowania wykonawczego, wykonywania kary grzywny, ograniczenia wolności i pozbawienia wolności, wykonywania środków karnych, wykonywania środków zabezpieczających, wykonywania tymczasowego aresztowania. Każdy rozdział Skryptu poprzedzony jest literaturą z omawianego zakresu. Okładka: miękka, Rok wydania: 2009,

Bereoe | 2014-11-01
Na półkach: Prawo, Przeczytane