Miś Uszatek i Przyjaciele

Wydawnictwo: Zielona Sowa
83-7389-668-6
Miś Uszatek, bajka
A--

Oto przygody jednego z najsłynniejszych bajkowych bohaterów - Misia Uszatka - barwne i pełne urzekającej magii. Przeniesie Was ona w niezwykły świat Misia z oklapniętym uszkiem oraz jego przyjaciół: małej Ani, psa Kruczka, Dwóch Bardzo Wesołych Króliczków, prosiaczka Różowego Ryjka i innych postaci, wspólnie przeżywających niezwykłe i fascynujące przygody, pomagających sobie nawzajem, a także uczących się i dowiadujących wielu pożytecznych rzeczy.

ZwykłaMatka | 2014-09-06
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci
Przeczytana: 05 września 2014

Kilkanaście opowiadań o misiu ze sklapniętym uszkiem. Książeczka może jest interesująca dla dzieci, które poznają przyjaciół Uszatka i jego przygody, ale dorosłemu czytającemu to swoim pociechom może nie przypaść do gustu :) Pisana prostym językiem , krótkimi zdaniami, czasem chaotycznie!

Enehy | 2016-11-29
Przeczytana: listopad 2016

Nowa miłość mojej Ewy (2,5 l.) czyli Miś Uszatek. Krótkie, treściwe opowiadania, które dwulatek jest w stanie spokojnie wysłuchać. Nasza pierwsza książeczka, w której na pierwszym planie jest czytana treść, a na drugim obrazki.

Nika3696 | 2016-08-16
Anna | 2015-12-17