Czarny rynek

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Black market
hunter

Tajemnicza organizacja o nazwie Zielona Wstążka wysadza w powietrze szereg budynków na Wall Street, a z Banku Rezerw Federalnych giną miliardy dolarów w papierach wartościowych. Sytuacja na światowych giełdach grozi wielkim krachem. Do walki z terrorystami staje agent federalny Arch Carroll. Gubiąc się w domysłach i ryzykując życie, szuka odpowiedzi na mnożące się zaskakujące pytania. Komu służą szefowie policji, FBI i CIA? Kto naprawdę rządzi Ameryką?

źródło opisu: Amber, 1996

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

SickSense | 2016-03-24
Przeczytana: 17 czerwca 2012

Książka nie wciągnęła mnie ani trochę, a wręcz zanudziła. Strasznie się męczyłam nad nią, kilka razy miałam ochotę wyrzucić ją w kąt. Ale dotrwałam do końca i może dobrze, bo zakończenie, choć krótkie, było najlepsze z całej tej książki. Nie spodobało mi się te szybkie tempo akcji, za którym ledwo mogłam nadążyć. Tematyka również do mnie nie trafiła. Nie mogłam się wciągnąć w te zawiłe historie problemów ekonomicznych Stanów Zjednoczonych i w to kto tak naprawdę rządzi gospodarką tego kraju. Uważam, że tego autora stać na dużo więcej.

książek: 2023
Agata | 2013-09-03

Intryga jest, ciekawe postaci są, fabuła stonowana - niby wszystko jest i jest ok, ale..... Całą treść można było tak naprawdę zawrzeć na 100 stronach. Bezsensowne rozpisywanie się na temat sytuacji ekonomiczno-gospodarczej Stanów Zjednoczonych jak i o rynku finansowym USA totalnie zbędne.

Darek | 2017-01-10
Vinga | 2016-11-25