Paleoastronautyka

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
efka

Regalia | 2013-09-06
Przeczytana: 05 września 2013

Spodziewałam się raczej zachwalania i piania wniebogłosy - w prehistorii odwiedzili nas Obcy! Ależ skąd! Autor nie jest stronniczy, i - chociaż mam odczucie, że bardziej jest na nie - nie opowiada się po żadnej ze stron.

Opisuje, jak sławy światowe (taki np. Däniken) tłumaczą, że rysunki, figurki, powstanie piramid - że to wszystko ma związek z Obcymi. Że nie, nie - oni nie mogli sami stworzyć coś tak pięknego, przecież na cywilizacja była nie-rozwinięta! Naprawdę, takie wymysły ludzie tworzą... Ale bardzo ciekawy jest zestaw odkryć.

tomeczqu | 2011-04-24

Pamiętam, że od lektury tej książki rozpoczęły się moje pytania dotyczące niewyjaśnionych zjawisk. Ciekawe ujęcie tematu. Godne polecenia!

analfabetix | 2011-08-26

... z dużym dystansem :)