Rachunkowość Kurs podstawowy

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320817812
biznes, finanse

Podręcznik obejmuje podstawy rachunkowości, wzbogacone o problematykę badania sprawozdań finansowych. Autor omówił w nim przede wszystkim: ogólne zasady prowadzenia rachunkowości, rozwiązania ewidencyjne dotyczące podstawowych składników zasobów i procesów zachodzących w jednostce gospodarczej, sprawozdawczość finansową oraz analizę i rewizję finansową. Prezentowane zagadnienia są opisane z uwzględnieniem zarówno obowiązującej ustawy o rachunkowości, jak i regulacji zawartych w Międzynarodowych Standardach Sprawozdawczości Finansowej.

insomne | 2016-01-20
Przeczytana: 31 stycznia 2016