Tajemnice życia

83-86746-95-5
OSHO
filozofia i etyka
colezanka

"Tajemnice życia" to zbiór wykładów i zarazem kwintesencja nauk Osho, który zanim stworzył własną teozofię, wnikliwie studiował koncepcje i dzieje wielkich religii oraz biografie ich założycieli, a także psychologię. Autor wskazuje, jak żyć pełnią życia i nadać głębszy sens własnej egzystencji, jak kształtować relacje z ludźmi, aby przynosiły możliwie najwięcej radości i satysfakcji, wreszcie, jak pojmować swoje zdolności twórcze i interpretować życiowe doświadczenia, by wznieść się ponad dręczące nas wątpliwości. Przede wszystkim jednak zachęca i inspiruje do szukania indywidualnej prawdy w sobie samym, przestrzegając przed bezkrytyczną wiarą w nauki innych

Eternal | 2016-07-09
Przeczytana: 09 lipca 2016

Sama lektura tej książki pozwala odczuć natychmiastową ulgę poprzez poznanie i zrozumienie zasad przytaczanych przez Osho. Polecam ją, ponieważ daje świeże i równocześnie proste rozwiązania na współczesne bolączki, możliwe do zastosowania od razu. Książka godna uwagi.

lelek | 2017-11-30
Przeczytana: 2016 rok

Świetny wstęp do Osho wogóle. Polecam.

theny | 2018-03-19
calanrestey | 2017-12-27