Toruń, Bydgoszcz

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta dla ciekawych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
kamk

Przewodniki tej serii przydadzą się każdemu, kto chciałby spędzić wolny czas w mieście lub jego okolicy. W kolejnych tomach autorzy przedstawiają nie tylko najciekawsze zabytki historyczne, ale również muzea, teatry i kina, lokale gastronomiczne i obiekty rekreacyjne. W każdej książce zamieszczono plan miasta i mapę okolic z zaznaczeniem prezentowanych miejsc. Mieszkańcy miast przedstawionych w serii mogą również skorzystać z interesujących pomysłów na wycieczki po miejscach, w których nie byli, a które zasługują na poznanie.

Smok_Migus | 2013-09-01
Fred | 2016-03-09