Łódź

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta dla ciekawych". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7448-623-1
kamk

Przewodniki tej serii przydadzą się każdemu, kto chciałby spędzić wolny czas w mieście lub jego okolicy. W kolejnych tomach autorzy przedstawiają nie tylko najciekawsze zabytki historyczne, ale również muzea, teatry i kina, lokale gastronomiczne i obiekty rekreacyjne. W każdej książce zamieszczono plan miasta i mapę okolic z zaznaczeniem prezentowanych miejsc. Mieszkańcy miast przedstawionych w serii mogą również skorzystać z interesujących pomysłów na wycieczki po miejscach, w których nie byli, a które zasługują na poznanie.

uszas | 2013-10-04
Przeczytana: kwiecień 2011

Mały, zwięzły przewodnik po Łodzi. Estetyczne zdjęcia, zwięzłe opisy, ale bardzo przydatne. Czyli coś, na co czeka weekendowy turysta.

Alicja Bielawska | 2013-06-17
Fred | 2016-03-09