Zbrodnia wśród róż

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria z Krokodylem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Prawnicze
8321904246
kryminał, seria z krokodylem
Bed

(...) Przez długi czas w domu panowała cisza, tylko w pokoju na parterze rozbłyskiwało i gasło światło latarki, migocące jak błędny ognik. Michał przyciągał gałąź coraz bliżej okna, niemal już dosięgał szyby. Nagle ruchy latarki w pokoju stały się szybkie i gwałtowne, jakiś głuchy odgłos dobiegł jego uszu. Zrobił jeszcze jeden wysiłek, by dojrzeć scenę rozgrywającą się wewnątrz domu, i w tym momencie naprężona gałąź złamała się z trzaskiem rozdzierającym ciszę nocną jak huk wystrzału. Uczepiony ...

źródło opisu: Wydaw. Prawnicze, 1987

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Bed | 2010-11-18

Kryminał z posmakiem lat 80 tych. Bohaterka, atrakcyjna i jeszcze młoda matka trójki dziatek, których marzeniem jest posiadanie komputera Atari albo narzeczonego ze strefy zachodniej niespodziewanie dziedziczy willę po krewnej. Śmierć cioteczki jest nieoczekiwana a cała rodzina staje się automatycznie podejrzana. Kim jest morderca? Wątki sięgają nawet w daleką przeszłość staruszki.
Książka ma trochę humoru i również trochę romansu. Można zobaczyć jak to sprawnie działały władze PRL. Optymistyczne.

Madeleine | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015