Historia prawa w Polsce

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Nowoczesny podręcznik historii prawa w ujęciu dostosowanym do wymagań egzaminacyjnych. Autor zastosował podział chronologiczny i w każdym z okresów historycznych omówił szczegółowo dziedziny prawa od wczesnej epoki piastowskiej do początku XXI wieku. Czytelny układ podręcznika ułatwia przyswojenie zawartej w nim wiedzy i powtórzenie materiału. Pozycja przeznaczona dla studentów wydziałów prawa i administracji, historii, dziennikarstwa i nauk politycznych, nauczycieli licealnych i akademickich, kandydatów na studia humanistyczne.

basilissa1992 | 2015-08-20
w0l3e | 2014-02-17