9788389120960
biznes, finanse

Jak prowadzić szkolenia, by: uczestnicy czuli się zmotywowani do nauki praca w grupie przebiegała sprawnie i w dobrej atmosferze a cel zajęć został osiągnięty W czasie szkoleń i wszelkiego typu nauki najistotniejsza jest dobra współpraca między uczącym a uczestnikami zajęć. Aby ją osiągnąć, trzeba przede wszystkim mieć świadomość tego, czym są szkolenia, i umieć je odnieść do koncepcji szeroko rozumianej edukacji dorosłych. Autorka przystępnie prezentuje etapy cyklu szkoleniowego, opisuje sposoby prowadzenia zajęć i sprawdzone metody aktywizujące pracę z grupami. Książka przyda się każdej osobie prowadzącej szkolenia, trenerom i psychologom, ale także nauczycielom w szkołach i pedagogom.

Dorota Filipiuk | 2015-09-04
Magda | 2015-07-02