Planowanie zysku w hotelarstwie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse
kamk

Książka ta została napisana przede wszystkim z myślą o ludziach czynnie uprawiających zarządzania działalnością gospodarczą i przedsiębiorcach działających w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Główny nacisk jest położony nie na teoretyczne aspekty księgowości i zarządzania finansowego, lecz na praktyczne, codzienne planowanie zysku w hotelach i restauracjach. Zamieszczone przykłady mogą być z powodzeniem przystosowane do potrzeb koncesjonowanego zarządzania budynkami mieszkalnymi oraz żywienia zbiorowego w zakładach przemysłowych, różnych instytucjach, klubach itp.

Chaoticreader | 2016-04-09