Obietnica

Okładka książki Obietnica Lauren Brooke
Okładka książki Obietnica
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 10) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Heartland (tom 10)
Tomorrow's Promise
Wydawnictwo Dolnośląskie
2009-01-01
2009-01-01
Donata Olejnik
heartland powieść młodzieżowa amerykańska

25 marca - 5 kwietnia 2021r.

25 marca - 5 kwietnia 2021r.

Obietnica to 10 tom serii Heartland.
W tej części Amy dostaje niespodziewany prezent od swojego ojca.
Na pewnych zawodach skokowych poznaje Daniela, skoczka na bardzo nieurodziwej klaczy, z której ludzie się wyśmiewają. Daniel fuka na nią, biorąc ją właśnie za taką osobę. W pewnych okolicznościach przekonuje się do Amy. Daniel bardzo chce być uczniem sławnego skoczka.
Książka podobała mi się, ciekawa historia Daniela i obecne wydarzenia z nim. Zdecydowanie warta uwagi postać. W tej części Amy jest za to wyjątkowo wkurzająca bardziej niż normalnie. Tak jak poprzednie, idealna na jeden wieczór jako przyjemna rozrywka dla koniarzy.

Obietnica to 10 tom serii Heartland.
W tej części Amy dostaje niespodziewany prezent od swojego ojca.

Łzy same popłynęły. Wzruszająca fabuła. Autorka pokazuje, jak ważne są relację między ludzkie oraz między ludźmi i zwierzętami. Nie można siebie obwiniać, jeśli wypadek czy tragedia wydarzyła się sama przez się. Nie możemy szukać winny w sobie w czymś na co nie mamy wpływu. Wypadki się zdarzają. Ważna jest miłość, która pozostaje.

W kolejnej części serii Heartland Amy czuje w sobie potrzebę rozwijania się w kierunku zawodów skokowych. Na dodatek ojciec sprawia jej wspaniały prezent - siwego skoczka na którym będzie mogła jeździć konkursy. ,,Obietnica" uświadomi nam, że nasze decyzje mogą ranić najbliższych jak i to, że czasem trzeba pozwolić odejść zwierzęciu które się kocha jeśli tak będzie dla niego najlepiej...

Poznajemy pięknego konia Bursztynkę konia Daniela,osiąga sukcesy w wyścigach i konkursach jest wyjątkowym koniem..nagle zaczyna chorować trafia na ranczo Heartland do Amy próbuje jej pomóc wyleczyć.
Chce by jej zaufała, żeby pozwoliła pomóc
Amy zaskoczona i zdziwiona jak bardzo kocha swoje konie, nie może zrozumieć dlaczego traktuje z tak wielkim chłodem ludzi złe nastawienie ma do nich.
Amy zakochana jest w Danielu pragną razem żeby Bursztynka odniosła sukces i to się udaje.
Pełna ciepła, miłości...uczuć przepiękna historia polubiłam główną bohaterkę książki, z niezwykłą troską troszczy się o każdego konia który przyjeżdża do niej..ma w sobie dużo miłości dla koni, to jest coś cudownego, niesie pomoc zwierzętom pokrzywdzonych, cierpiących.
Bardzo szlachetną jest dziewczyną, ma to po swojej mamie ten wyjątkowy dar!!!
Cudna, urocza książka wciągająca!!!

Chce by jej zaufała, żeby pozwoliła pomóc

Świetna seria ;) Polecam

Świetna seria ;) Polecam

Wspaniała, polecam

Wspaniała, polecam

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam!!!

Nie ma słów które by opisały tę książkę (:

Nie ma słów które by opisały tę książkę (:

Z całej serii jest to moja ulubiona część.
Nie ma słów by określić jak jest ona świetna!

Z całej serii jest to moja ulubiona część.
Nie ma słów by określić jak jest ona świetna!

• Heartland
  • Konie