Chrystus i UFO

Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
978-83-88259-49-4
chrześcijaństwo, UFO
hunter

Autor szuka dowodów na związki pomiędzy pozaziemskimi obiektami latającymi a genezą religii chrześcijańskiej. Jako najważniejsze potwierdzenia stawianych przez siebie tez wymienia dzieła sztuki sakralnej, głównie z okresu średniowiecza i renesansu, na których identyfikuje wizerunki UFO. Zapoznaje czytelników z kontekstem biblijnym, wiedzą starożytnych na temat maszyn latających i współczesnym stanowiskiem Kościoła.

| 2015-08-29
Cube-x | 2013-12-06