Chwile skupienia na każdy dzień

Tłumaczenie: Anna Kucharczyk
Wydawnictwo: Semen
7 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
365 Momente der Achtsamkeit
978-83-87153-76-7
cytaty, pamiętnik
Kamila

Stan skupienia i uważne życie są czymś typowo ludzkim. Stan skupienia i uważne życie oznaczają świadome podejście do własnego życia z jego wszystkimi możliwościami i najróżniejszymi odcieniami. Sentencje zawarte w tej książce to swoiste bodźce do uważniejszego życia impulsy mające nam pomóc dostrzegać to, co do tej pory było dla naszych oczu i serc niewidoczne: piękno świata i tak zwanych rzeczy małych oraz miłość i nadzieja, które - nawet jeśli o tym nie wiemy - są w nas.

marika3333 | 2013-05-18
Przeczytana: 18 maja 2013

zbiór cytatów na każdy dzień :) Pomysłowe i przydatne:)

Katarzyna Kocurzyca | 2012-09-04
Lidia | 2012-01-28