Miasteczko dobrych słów

Wydawnictwo: Semen
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
365 Gute Worte
978-83-87153-76-2
złote myśli, aforyzmy, cytaty, poezje
Kamila

Dobre słowo na każdy dzień to nie tak mało dla nas, współczesnych ludzi, którym często brakuje tylko jednego: czasu na zastanowienie. Dobre słowa pomogą nam nazwać po imieniu rzeczy, które w pośpiechu powszedniego dnia zwykle nam umykają. Autor tej książki podjął się próby znalezienia dobrego słowa na każdy dzień. Niech przemienią się one w dobre myśli. Niech nikt z nas nie kroczy przez życie...

Autor tej książki podjął się próby znalezienia dobrego słowa na każdy dzień. Niech przemienią się one w dobre myśli. Niech nikt z nas nie kroczy przez życie bezmyślnie.

Natalia | 2011-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2011

Ładne wydanie zebranych myśli. Każdy dzień zawiera inną myśl, cytat, przysłowie, sentencję.
Powiedzenia i mądrości powinniśmy wpleść wpleść w naszą codzienność, zawierają wiele cennych uwag. Myślę, że każdy z nas odnajdzie tu coś dla siebie i pozwoli sobie na chwilę refleksji.

Wilga | 2013-02-20
Kamila | 2010-11-15