UFO - przełom ?

Książka jest przypisana do serii/cyklu ""Biblioteczka Spotkań z nieznanym"". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo WIS-2
4 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
UFO
hunter

tomek | 2018-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2018

Zdecydowanie za mało podanych źródeł w bibliografii, jak na ilość przytaczanych faktów i cyctatów. W znacznym stopniu cytowanie teorii naukowych, często przytaczanych z pomocą znanej na studiach metody "kopiuj, wklej". Bardzo ciężko sie przez to czyta, o ile nie ma sie żyłki naukowca teoretyka. +jedna gwiazdka za ostatni rozdział (dosłownie kilka stron), który mnie najbardziej zaciekawił. Przytaczane tam fakty dot. "twarzy z Marsa", których nie znałem, bardzo mnie zaciekwiły. Niestety tu również jest problem z małą ilością odnośników do źródeł.

Paweł Scoobany | 2011-09-04
Przeczytana: 04 września 2011

Kupiłem tą książkę z nadzieją na "przełom" jak to sam tytuł wskazuje. Niestety, w zamian otrzymałem strony filozoficznych rozmyślań i niepojętych wzorów. Zawiodłem się. Nie polecam.

tyrmand | 2016-12-11
książek: 2027