Święto śmiechu

83-7054-094-5
Iselor

Książę ciemności ponosi głowę. Na ulice wyjeżdżają czołgi. Groteskowo-ironiczny obraz Polski stanu wojennego. Na niebie, w Departamencie Spraw Ziemskich, Bóg Ojciec przeprowadza kontrolę. Przez specjalny wizjer święty Piotr przygląda się ludzkości. Widok nie jest budujący. W Piekle też nie marnotrawią czasu. Belzebub włącza się do rozgrywki. Stawia na generała Ślepowrona… Do zstąpienia na...

Książę ciemności ponosi głowę.
Na ulice wyjeżdżają czołgi.
Groteskowo-ironiczny obraz Polski stanu wojennego.

Na niebie, w Departamencie Spraw Ziemskich, Bóg Ojciec przeprowadza kontrolę. Przez specjalny wizjer święty Piotr przygląda się ludzkości. Widok nie jest budujący. W Piekle też nie marnotrawią czasu. Belzebub włącza się do rozgrywki. Stawia na generała Ślepowrona… Do zstąpienia na Ziemię przygotowuje się Al Leluja, mesjasz II kategorii, który w ciągu ostatnich dziesięciu lat umierał trzydzieści siedem razy na różnych planetach kosmosu.

Klucznik | 2015-12-11
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 10 grudnia 2015

Wspaniały groteskowo - ironiczny obraz stanu wojennego, podszyty doskonałym, inteligentnym humorem. Przy tej książce nie można się nudzić. Polecam!

alternative | 2016-08-14
Przeczytana: 06 września 2016