Z tamtej strony

Seria: Inny Świat
Wydawnictwo: Limbus
83-85475-55-9
Julia

To jedna z najbardziej niezwykłych książek zajmujących się ciągle tajemniczą sferą "życia po życiu". Jednak różni się bardzo od znanych już dobrze książek Raymonda Moody'ego. Autorka prowadzi nas na przepiękną duchową wyprawę poza granice fizycznego ciała i poza fizyczne wymiary świata. Judy Laddon, jak twierdzi, zapisała jedynie przekaz, jaki otrzymała z wyższej świadomości. Na ten przekaz składa się dwadzieścia ekscytujących relacji ze świata po tamtej stronie... Padają tu odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań: Jaki jest cel życia? Czy powinniśmy uwierzyć w reinkarnację? Jakie są etapy naszego duchowego wzrostu? To książka, której źródłem są prawda i mądrość.

HaryAngel | 2016-05-07
letni_a | 2016-03-26