Internetowi bandyci

Tłumaczenie: Ryszard Turczyn
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Tiger Team". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Die Internet-Banditen
83-237-9935-0
Iselin

Luke i Patryk umierahją ze strachu - z ekranu komputera zaczyna ich szantażować ohydny typ. Jeśli w porę nie zapłacą okupu, znikną wszystkie dane z twardego dysku ich komputerów. Okazuje się, że groźba dotyczy znacznej liczby ludzi. Tygrysy zbierają siły i postanawiają przeszkodzić przestępcom. Czy im się uda? W specjalnie dołączonej kopercie znajdziesz dekoder i kod obrazkowy, które pomogą Ci...

W specjalnie dołączonej kopercie znajdziesz dekoder i kod obrazkowy, które pomogą Ci rozwiązać zagadkę.

Wkp | 2012-04-16

Pierwsza książka jaką przeczytałem będąc dzieckiem. Nie zrobiła na mnie szczególnie wielkiego wrażenia, ale lekturą była miłą. Dzięki niej (zniechęcony szkolnymi lekturami do czytania) przekonałem się, że książki to coś miłego i sięgnąłem po kolejne.

krasnylud | 2015-06-13

Czyta się przyjemnie i jeszcze można trochę pogłówkować - fajna książka dla dzieci

Czarna | 2014-10-06
Na półkach: Przeczytane, Dzieciństwo