Wiosna w zimie

Wydawnictwo: Czytelnik
poezja, Staff
poezja
asia

Tomik opracowany do druku przez Tomasza Jodełkę-Burzeckiego, przejrzany przez Tadeusza Januszewskiego z Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, obejmuje dwadzieścia wierszy do Jagódki oraz dziesięć wierszy różnych, również dotąd niepublikowanych. Wiosna w zimie to przede wszystkim małe hymny na cześć młodości, urody i świeżości młodej dziewczyny, a nie wiersze miłosne w sensie...

Wiosna w zimie to przede wszystkim małe hymny na cześć młodości, urody i świeżości młodej dziewczyny, a nie wiersze miłosne w sensie erotycznym.

Jenny_89 | 2016-06-02
Przeczytana: czerwiec 2016