Astronomia z serii Oxford Młodym

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Oxford Młodym". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
The Young Oxford Book of Astronomy
83-7066-668-X
Agnieszka

Gdzie znajdziesz białe karły i czerwone olbrzymy? Czym są czarne dziury i gwiazdy neutronowe? Jaki jest wiek Wszechświata? Jak Wszechświat powstał? Przewodnik po gwieździstym niebie - największym spektaklu na Ziemi. Otwórz książkę Astronomia z serii Oxford Młodym i zacznij odkrywać tajemnice niebios. Książka, napisana przez specjalistów i zawierająca najnowsze kolorowe zdjęcia astronomiczne,...

Gdzie znajdziesz białe karły i czerwone olbrzymy?
Czym są czarne dziury i gwiazdy neutronowe?
Jaki jest wiek Wszechświata? Jak Wszechświat powstał?

Przewodnik po gwieździstym niebie - największym spektaklu na Ziemi.

Otwórz książkę Astronomia z serii Oxford Młodym i zacznij odkrywać tajemnice niebios. Książka, napisana przez specjalistów i zawierająca najnowsze kolorowe zdjęcia astronomiczne, wspaniale opowiada o planetach, gwiazdach, galaktykach i o Wszechświecie.

Agnieszka | 2010-11-13
Przeczytana: 13 listopada 2010

Moja pierwsza książka o tematyce astronomicznej, w związku z tym mam do niej ogromny sentyment :)

Fantomas89 | 2016-09-11
Marcin Mazur | 2014-07-23