rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
51 min. temu
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Szukam książki o parze naukowców porwanie w dżungli amazońskiej, przez zaginione plemię amazonek, które okazują się potomkiniami ekspedycji wysłanej przez cesarza Chin. Okazuje się że wszystkie cierpią na wadę genetyczną przez którą rodzą się tylko dziewczynki lup pseudohermafrodyty, jedynie cesarzowa może urodzić syna bo na początku ciąży rytualnie zjada pewnego...
3 godz. temu
Najpiękniejsze okładki książek
Hwang S.M. "O kurze, która opuściła podwórze" Zauroczyła mnie ta okładka! Brawo dla Joanny Rusinek.
30 tyg. temu
Filmy o pisarzach – s01e01
Nie wiedziałam, że My left foot z jednym z moich ulubionych aktorów jest na podstawie powieści, jednakże ta tematyka trochę mnie... nie tyle odstrasza, ale jeszcze nie ten moment abym zobaczyła ten film, czy sięgnęła po książkę
1915
5 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7