Ruda modelka

Seria: Seria z Jamnikiem
Wydawnictwo: Czytelnik
morderstwo, kobieta, śledztwo
hunter

Zdarzają się takie kryminały, w których śledztwo jest prowadzone nie tylko przez milicję. Różne postronne osoby pomagają organom ścigania w bardziej lub mniej świadomy sposób. Czasem bardziej przeszkadzają, ale ich intencje bywają szlachetne. Do takich książek należy "Ruda modelka" Dominika Damiana. Palacz z sopockiego "Grandu", podążający bladym świtem do pracy, znalazł na plaży zwłoki...

Palacz z sopockiego "Grandu", podążający bladym świtem do pracy, znalazł na plaży zwłoki młodej dziewczyny. Ustalenie tożsamości rudowłosej piękności wydawało się bardzo trudne. Wiadomo wprawdzie, że dziewczyna przybyła z Warszawy, ale nie zdążyła się jeszcze zameldować, a przy zwłokach nie znaleziono torebki, w której mogłyby znajdować się dokumenty. Co dziwniejsze, dziewczyna nie miała na nogach butów, choć cały jej strój nie był plażowy.

źródło opisu: http://www.klubmord.com/Recenzje/damian-dominik-ruda-modelka-eh.html

źródło okładki: zdjęcie autorskie

patsy | 2015-06-14