Podróż w nieznane

Seria: Moje książeczki
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
hunter

Bajkowa historyjka dla dzieci o męstwie, przyjaźni i nadziei. Mała myszka, wielkim bohaterem książeczki. Nie straciła pogody ducha i odwagi, gdy na wodzie została w łódeczce sama. Burza ją nie przestraszyła, musiała przebrnąć przez nią bez niczyjej pomocy.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Książniczka | 2016-02-16
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Bohaterką tej ślicznej i mądrej opowiastki jest myszka Kundzia, która nagle znalazła się sama na łódeczce pośrodku wielkiej wody. Przerażona, że już nigdy nie zobaczy rodziny, początkowo nie wierzy w dobre zakończenie swojej przygody... Ale przecież zawsze trzeba mieć nadzieję - i właśnie o nadziei jest bajka Bahdaja. O nadziei, która pozwala nam znaleźć odwagę.

wazka1604 | 2016-05-09
Meowth | 2016-02-27