Czarny Tron

Okładka książki Czarny Tron Fred Thomas Saberhagen, Roger Zelazny
Okładka książki Czarny Tron
Fred Thomas SaberhagenRoger Zelazny Wydawnictwo: Rebis Seria: Fantasy [Rebis] fantasy, science fiction
Fantasy [Rebis]
The Black Throne
Rebis
1996-01-01
1996-01-01
8371202792
Marian Baranowski

Okładka książki Seven Tales in Amber Ed Greenwood, Roger Zelazny
Seven Tales in... Ed Greenwood, Roger...
Okładka książki Nowa Fantastyka 417 (06/2017) Przemysław Karbowski, Magdalena Kucenty, Sławomir Prochocki, Roger Zelazny
Nowa Fantastyk... Przemysław Karbowsk...
Okładka książki Wieża asów Pat Cadigan, George R.R. Martin, Roger Zelazny
Wieża asów Pat Cadigan, George...

Krótka historia bez większego sensu i puenty. Raczej hołd złożony Poemu, choć jego forma pozostawia wiele do życzenia - McCammon i Simmons robią to świetnie, tutaj wyszło meh.

• Roger Zelazny
  • W Sączu