RACJONALNOŚĆ KONSUMPCJI I ZACHOWAŃ KONSUMENTÓW

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320815606
biznes, finanse

W książce Autorzy omawiają:racjonalność konsumpcji i zachowań konsumentów w świetle teoriiźródła wiedzy o zachowaniach konsumentów i ich racjonalnościuwarunkowania konsumpcji polskich gospodarstw domowych w latach 1990-2002, w tym wpływ procesu integracji Polski z Unią Europejską na racjonalność konsumpcji i zachowań polskich konsumentówzachowania dzieci i młodzieży jako konsumentówoddziaływania interpersonalne jako determinanta zachowań konsumentów na rynku i czynnik kształtujący ich racjonalnośćracjonalność gospodarowania dochodami przez gospodarstwa domoweznaczenie wizerunku/reputacji przedsiębiorstwa w rynkowych wyborach konsumentów.Umiejętne wkomponowanie wyników badań ułatwia Czytelnikowi zrozumienie omawianych zagadnień.Książka jes

alfi78 | 2013-12-19
Przeczytana: grudzień 2013