Na szlaku koki

Wydawnictwo: StudioEMKA
83-88931-14-8
literatura faktu
waldenburg

Świetna reporterska relacja po Ameryce Południowej z kokainą w tle. Kokaina jest tłem dla autora, ale wątkiem przewodnim dla ludzi, których spotyka. Świetna rzecz.

Jacek Kowalski | 2015-12-22
Przeczytana: 2007 rok

Genialna książka. Kilka reportaży, które są super. Bosy to przy Suchockim smarkacz.

Artur Schodziński | 2013-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2013

Dobrze napisana książka, która jest zbiorem krótkich reportaży z Ameryki południowej. Warto przeczytać

Daga | 2011-09-07
Przeczytana: 07 września 2011

Krótkie jak flesze relacje. Wyprawa po Meksyku, Gwatemali, Kolumbii, Wenezueli i Brazylii... Krótkie reportaże z okresu 1985 do 2001, historie o narkotykowym szlaku, o obozach szkoleniowych najemników i ich interwencjach, trzęsienie ziemi w Meksyku,wyprawa przez pustynię, odkrycie petroglifów w okolicach jeziora Chapala, wojny narkotykowe między gangami, walki sił rządowych z partyzantami. Ta krótka książka to mozaika reportaży o sytuacji politycznej i społecznej w krajach Ameryki Łacińskiej.

waldenburg | 2010-11-12
Na półkach: Reportaż, Przeczytane
Przeczytana: 2008 rok

Świetny reportarz. Jak trafnie zauważył dziennikarz Mirosław Prandota, jest to raczej zbiór scenariuszy niż klasyczny reportaż. Niesamowite tempo. Polecam.

Olga | 2012-08-10
Na półkach: Przeczytane, 2012, Biblioteka C
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

Ciekawy zbiór reportaży. Autor podsuwa czytelnikowi ciekawe wskazówki, jak ten powinien zachowywać się w Tropikach :)

ZielonySzop | 2017-06-07
tkunda | 2015-08-09