5 (5 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The Psychology of Coaching, Mentoring and Learning
978-83-01-16381-5
coaching, doradztwo, uczenie się
mantra

Książka pokazuje zastosowanie teorii i zasad psychologicznych w coachingu, doradzaniu oraz uczeniu się jednostek i organizacji. Napisana przez praktyków i dla praktyków. Przedstawia stan wiedzy, definiuje najważniejsze terminy, omawia różne podejścia psychologiczne do coachingu, doradzania i uczenia się. Książka pozwala zrozumieć zarówno sens jak i wartość coachingu. Jej walorami są uporządkowane treści, ścisłe definicje oraz liczne praktyczne przykłady i opisy przypadków z perspektywy psychologicznej.

Doris | 2013-03-05
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: 03 marca 2013

Niestety nie to czego szukałam i mało wyniosłam z tej książki. Nastawione wyłącznie na biznesowy coaching i mentoring.

Izabela | 2012-01-15

Samo chodzenia na zajęcia mnie nie nauczy, więc czytam :)

Natala Zwolan | 2015-09-23
Karolina Bogudał | 2014-03-13