Rachunkowość międzynarodowa

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320813549
biznes, finanse

W pracy przedstawiono najważniejsze problemy rachunkowości międzynarodowej ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji Polski w okresie transformacji gospodarki, a także konieczności harmonizacji naszych rozwiązań prawnych z obowiązującymi w Unii Europejskiej.Książka jest przeznaczona dla studentów i wykładowców uczelni ekonomicznych oraz słuchaczy kursów dla księgowych i rewidentów, a także menedżerów finansowych oraz pracowników firm uczestniczących w obrocie z zagranicą.