Córka Ciemności

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Darkness Series (Gwyneth Steven Series)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: New Concepts Publishing
Daughter of Darkness
dark fantasy romance
horror
angielski
Magda

W nowoczesnej Ameryce, kreatury które wychodzą tylko nocą istnieją tylko w książkach, prawda? Nie. Ulice roją się od ponad naturalnych stworzeń. Gwyneth Stevens pracuje dla lokalnych władz, które specjalizują się w kontrolowaniu i poznawaniu stworzeń. Kiedy powiązane z piekielnymi bestiami zabójstwa sprawiają, że Gwen zaczyna szukać wskazówek, staje twarzą w twarz z Pallo, Mistrzem Wampirów który jest właścicielem Necro's Magic World & Superntural Theme Park. To czego nie wie, to to, że ona i Pallo mają wspólną przeszłość i, że tylko on może jej pomóc odkryć kim tak naprawdę jest.

daria | 2012-11-15
Na półkach: 2012, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 12 listopada 2012

Przez pierwszą połowę kilka razy miałam ochotę przestać czytać. Nie chciałam kolejnej Rilej Jenson. Jednak historia za bardzo mnie wciągnęła i od drugiej połowy nie mogłam się oderwać. To zupełnie co innego niż książki pani Keri Arthur. Bohaterka nie jest rozwiązła z tych samych powodów. Tu mnie to nie razi. Historia, która łączy Gwyneth z Pallo i Calebem jest niesamowita i dlatego jest między nimi jak jest.

Edytuje opnie po przeczytaniu całej serii.

Jeśli podobają Ci się książki Keri Arthur to tą serię pokochasz jeszcze bardziej. Jest tu niewiele akcji, ale cała reszta całkowicie to wynagradza.
Nawet jeśli zamierzasz zaprzestać czytania w trakcie tego tomu to nie rób tego, potem jest tylko lepiej, a trzeci tom jest pełen niespodzianek i wszystko pięknie kończy.

Nicole Chloe | 2011-07-11
Na półkach: 2011, Przeczytane, Ebooki
Przeczytana: 11 lipca 2011

Świetna książka. Której niestety nie mogę polecić młodszym czytelnikom:(

Dzika_Róża | 2014-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2014

Powiem tak takiego snu nocy letniej się nie spodziewałam ta odchylnia jest niesamowita aż zazdroszcze pomysłu i wielkiej wyobrażnij tej autorce kurcze to było naprawdę dobre :)) choć bardzo bardzo bardzo zagmarwane ale wszystko się powoli wyjasnialo :))
zwiatun

M_Wolha | 2016-01-02
Przeczytana: 02 stycznia 2016

Miłosny pięciokąt? Dzieje się dużo a wątki są ciekawe. Faktycznie książka rozkreca się od drugiej połowy. A duża dawka scen łóżkowych jest miejscami pikantniejsza niż w 50 twarzach Greya... miejscami myslalam tylko 'Nooo nie wierze!' a chwilę później siedzialam zszokowana zwrotem akcji. Ogólnie nie mogłam się od niej oderwać i zabieram się za następną część.

Magda | 2013-03-14
Przeczytana: 11 marca 2013

Przeczytałam, bo dobrze się zapowiadała. Przeczytałam z ciekawości. Przeczytałam, by móc ją "zaliczyć". I wiem, że nie przeczytam jej więcej. A i tak uważam, że ta część jest najlepsza z całej trylogii.

Joan | 2014-10-09
Przeczytana: 08 października 2014

Całkiem przyjemnie się czytało. Choć trochę niezdecydowanie bohaterki mi przeszkadzało. Scen seksu za dużo i było nudne po kilku pierwszych.

Ann | 2013-08-18

Cała seria jest bardzo przyjemna, a stworzony przez panią Roth świat jest interesujący. Polecam.

Vii | 2014-09-19
Floire | 2013-08-16
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 14 sierpnia 2013

Na początku byłam dość sceptycznie nastawiona do tej serii, jednak po przeczytaniu pierwszego tomu byłam mile zaskoczona. Mimo, że historia dość oklepana w ostatnim czasie, spokojnie można sięgnąć po tą książkę i z przyjemnością ją przeczytać (mimo trzeciego tomu, który wg mnie był lekko nudnawy).

gosiuloch | 2013-03-20

Bardzo ciekawiła mnie ta książka i po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na jej temat wreszcie po nią sięgnęłam i powiem tak... początek bardzo mi się podobał, ale im dalej brnęłam (inaczej nie da się tego opisać), tym bardziej byłam znudzona. Zawiodłam się na tej pozycji :(