Komunikacja marketingowa

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
832081409X
biznes, finanse

Książka jest kompleksową prezentacją zagadnień dotyczących teorii komunikacji marketingowej oraz strategicznych i taktycznych aspektów komunikowania się przedsiębiorstwa z otoczeniem. Autor w nowatorski sposób przedstawia instrumenty komunikacji, wybór mediów reklamy, działania public relations, rolę marki, opakowania i merchandisingu w promocji i rozwoju produktów, przydatności wystaw i targów do realizacji celów promocyjnych oraz możliwości stworzone przez nowe media w komunikacji marketingowej.

uszas | 2013-09-23

Jedna z lepszych ksiązek o tej tematyce

liven | 2013-03-28
GrzegorzP | 2016-12-03