Ta antologia powstała dla upamiętnienia twórczości Raymonda Chandlera, niedoścignionego mistrza kryminału. Inspiratorami jej powstania byli Marcin Baran, Marcin Sendecki i Marcin Świetlicki. Wspólnie przygotowali zbiór zawierającą utwory wielu polskich poetów dedykowane Raymondowi Chandlerowi i jego nieśmiertelnym bohaterom. Dwadzieścia jeden wierszy inspirowanych tytułami powieści Raymonda...

Dwadzieścia jeden wierszy inspirowanych tytułami powieści Raymonda Chandlera. Wśród autorów m.in. Marcin Baran, Wojciech Bonowicz, Piotr Bratkowski, Grzegorz Dyduch, Darek Foks, Krzysztof Jaworski, Kuba Kozioł, MLB, Tomasz Majeran, Tadeusz Pióro, Marcin Sendecki, Piotr Sommer, Andrzej Sosnowski, Marcin Świetlicki, Adam Wiedemann, Bohdan Zadura.

Kaifa | 2015-07-25

Przeczytałem. Niestety...