Serce i płomień

Heart of Fire
978-83-7551-071-3
romans
Wanda

Coralee Whitmore prowadzi rubrykę towarzyską w londyńskim czasopiśmie dla pań. Gdy jej przyrodnia siostra po urodzeniu nieślubnego dziecka ginie w tragicznych okolicznościach, Coralee postanawia odkryć, kto jest ojcem dziecka, w przekonaniu, że to zaprowadzi ją do mordercy, nie wierzy bowiem w samobójstwo. Podejrzewa, że siostra wdała się romans z hrabią Graysonem Forsythe, wdowcem i notorycznym kobieciarzem, mieszkającym w pobliżu ich rodzinnej posiadłości. Zjawia się więc w jego domu, podając się za porzuconą bez środków do życia żonę dalekiego kuzyna hrabiego. Wkrótce się okazuje, że hrabia ma na nią niezwykły wpływ..

Agnieszka | 2012-07-17
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 17 lipca 2012

Książka ta jest moim drugim spotkaniem z twórczością Martina Kata i jestem przekonana,że nie ostatnim.
Pierwszą książką tego autora, którą czytałam była książka "Serce i Honor".
"Serce i płomień" jest swego rodzaju nawiązaniem i kontynuacją pierwszej książki.jednakże w tym przypadku z perspektywy losów Carolee Whitmore przyjaciółki Kristy Hart Drougur, której losy możemy poznać w książce "Serce i honor".
Carolee postanawia odnaleźć mordercę swojej przyrodniej siostry i jej nieślubnego dziecka bo choć wszyscy są przekonani,że było to samobójstwo dziewczyna w to nie wierzy.
Nie będę zdradzała fabuły, gdyż wiele mówi już opis na okładce książki.Powiem tylko, że nie jest to typowe romansidło.Do końca nic nie jest oczywiste,mnóstwo zaskakujących sytuacji.
Należy też zwrócić uwagę na wątek rodzącej się pięknej lecz trudnej miłości.Miłości, która wydawało by się nigdy nie może się zdarzyć.Historia ma bardzo zaskakujące i wzruszające zaskoczenie, którego wielu czytelników nie będzie się do...

Magdalena | 2013-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2013

Nie mogłam się powstrzymać i całą dzisiaj przeczytałam. Typowe romansidło na jeden wieczór ( tudzież dzień).
Jest to moja druga książka tej autorki i na pewno nie ostatnia, jak tylko upoluje następne.

Wilczyca | 2012-10-02
Przeczytana: 02 października 2012