Zagmatwane zabory

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Strrraszna historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
9788323720409
zagmatwane, zabory, strrraszna, historia
Monika

Zmora zaborów i mania wolności. Czujesz się jak w niewoli? Śledzą cię, kontrolują i musztrują? Spokojnie, wszystko już było i na wszystko są sposoby! Ta książka to najlepsza nauczycielka życia, więc poczytaj, co opowiada o zagmatwanych zaborach - i graj o wolność! Poznasz: - horror knuta i kibitki - lokomobile i Lodzermenschów - kakuary i śpiew Zulusów Dowiesz się: - co skaut ma zrobić z...

Poznasz:
- horror knuta i kibitki
- lokomobile i Lodzermenschów
- kakuary i śpiew Zulusów
Dowiesz się:
- co skaut ma zrobić z trupem
- jak urządzić bunt w budzie.

Kto się nie podda niewoli, wkrótce się wyzwoli!

źródło opisu: Egmont, 2004

źródło okładki: zdjęcie autorskie

PABLOPAN | 2012-08-04

Mam przeogromny sentyment do tej serii, więc mogę być nieobiektywny, według mnie super.

wisnia77 | 2014-08-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Inne

Historia zaborów pokazane od tej ciekawej, zabawnej strony. Bardzo przyjemny sposób na uczenie się historii, która jest opowiedziana tak jak większość lubi czyli w ciekawych szczegółach.

tifa | 2012-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2012

Chyba najsłabszy tom ''Strrrasznej historii' jaki czytałam.

Le_petit_hibou | 2016-11-10
Przeczytana: 2006 rok