Zakupy zaopatrzeniowe

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814731
biznes, finanse

Podręcznik akademicki obejmujący bardzo ważne zagadnienia dotyczące zakupów zaopatrzeniowych. Autor omawia kolejno istotę zakupów zaopatrzeniowych, strategię i organizację tych zakupów, procedury zakupu, dokumentację oraz system informacji i technologii wspomagających omawiane zakupy, problem zarządzania zasobami ludzkimi w łańcuchu dostaw, zagadnienia jakości towarzyszące zarządzaniu logistycznemu, zarządzanie zapasami, wybór rynków zaopatrzenia i dostawców, rozwiązania w zakresie dostaw, kontrolę cen i kosztów, narzędzia wspomagające zarządzanie zakupami i sterowanie zakupami oraz zagadnienia etyki w tej sferze zarządzania.

Agula | 2013-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2013