Futuryzuj swoją firmę. Strategia biznesu w dobie e-klienta

Wydawnictwo: IFC Press Sp. z o.o.
8391351904
biznes, finanse

Futuryzuj swoją firmęrzuca Ci wyzwanie przeorientowania Twojego podejścia do Internetu. Uczy Cię, jak ujarzmić spotęgowaną siłę e-klientów i poprowadzić Twój biznes w nowych kierunkach. Zobaczysz, w jaki sposób nowatorskie firmy, takie jak Microsoft czy Dell, są obecnie zorganizowane wokół grup klientów a nie produktów i usług. Poprowadzisz również sześć najbardziej znaczących spotkań w historii swojej firmy, przeobrażając ją w organizację, która po nowemu słucha swoich klientów. Wygrywanie w przyszłości będzie oznaczało pozwolenie e-klientom na zmianę Twojej firmy z zewnątrz. Nauczysz się, jak uniknąć sześciu strategicznych pułapek, które mogą uniemożliwić Ci odniesienie sukcesu w Internecie, dowiesz się dlaczego e-handel jest fałszywym celem oraz dlaczego potęgą Internetu są ludzie a nie technologia. Przeczytasz serię otwierających oczy przypadków, które dokładnie pokazują czego potrzeba aby pójść z klientami w kierunku, w którym oni idą.O Autorze:David Siegel to wiodący strateg internetowy. Jest autorem bestsellera Creating Killer Web Sites który został przetłumaczony na 15 języków. Jego książka Secrets of Successful Web Sites to biblia zarządzania projektami spod znaku nowych mediów. Harvard Business Review publikował jego teksty jest on również poszukiwanym mówcą zarówno w kraju, jak i za granicą. Poprzez pracę z takimi klientami jak Hewlett-Packard, Lucent, Sony, Office Depot, NASA oraz licznymi nowo powstającymi firmami, zbudował sobie reputację eksperta w planowaniu długoterminowych strategii internetowych.

Wojciech Głąbiński | 2010-12-22
Przeczytana: 2009 rok