Miasto, które walczyło

The City Who Fought
8371203535
statek, miasto
A--

Miasto, które walczyło Anne McCaffrey i S. M. Stirling jest czwartą częścia mistrzowskiego cyklu fantastyki naukowej. Do stacji kosmicznej kierowanej przez Simeona zbliża się obcy statek kosmiczny z zahibernowaną załoga na pokładzie. Okazuje się, że przybysze zostali zaatakowani przez kosmicznych barbarzyńców. Za pomoc zbiegom stacji SSS-900 grozi ten sam los. Jedyną szansą na przetrwanie...

Okazuje się, że przybysze zostali zaatakowani przez kosmicznych barbarzyńców. Za pomoc zbiegom stacji SSS-900 grozi ten sam los. Jedyną szansą na przetrwanie jest przekształcenie jej w "miasto, które walczy".

W skład cyklu wchodzą m.in. książki Statek który śpiewał, Statek bliźniaczy, Statek który poszukiwał, Statek który zwyciężył.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Efemeryda | 2017-03-25

Rozrywka w czystej postaci. Troszkę odmienny świat. Sprawny warsztat. Z przyjemnością można się oddać błogiemu leniuchowaniu. Może nie jest wymagająca, ale czyta się świetnie.

Rigel | 2017-02-27
Na półkach: Przeczytane, Sci-fi