Biblijna historia zbawienia

83-7318-283-7
analiza, Biblia, soteriologia
religia
agasta

Książka Biblijna historia zbawienia jest krótkim i syntetycznym ujęciem całej treści Pisma Świętego poprzez wydobycie z niego poszczególnych wątków, składających się na biblijny opis Bożego działania rozłożonego w czasie od stworzenia świata do powtórnego przyjścia Chrystusa. Czytelnik znajduje tu przewodnik wprowadzający do lektury Biblii, przewodnik zwarty, ale ukazujący wiele, także trudnych, problemów biblijnych.

Fabius Maximus | 2015-01-22
Bruno | 2014-07-23