Ściśle tajne w II wojnie światowej

Wydawnictwo: Amber
Top Secret Tales of World War II
83-241-2147-1
II wojna światowa, wojna, historia
popularnonaukowa
Artur

Kolejna część cyklu demaskującego tajemnice i ujawniającego kulisy drugiej wojny światowej. Dywersja, sabotaż, dezinformacja, szantaż, przekupstwo, porwania, zamachy, zabójstwa i inne metody działań podejmowanych przez państwa alianckie i hitlerowskie Niemcy w ramach wojny totalnej. Książka ta, bardziej niż inne udowadnia iż wielkie bitwy i kampanie często nie były wygrywane na oceanach czy w okopach lecz w gabinetach, zaułkach ciemnych ulic, naukowych laboratoriach.

parlan89 | 2016-05-29
Marduk | 2016-04-07