Obcy: Przebudzenie

8386572035
obcy, alien, Ripley, klonowanie
A--

Matt | 2017-12-07

Zdecydowanie jest to najlepsza z części o kosmicznych maszynach do zabijania. Najwięcej się dzieje i ta powieść bardzo pogłębiła płytki film.

Tomek | 2014-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2014

Moim zdaniem najlepsza z całej serii, zmiana autora wyszła zdecydowanie na dobre. Nie jest to dalej literatura na spotkania literackie, ale zdecydowanie płytki film został nieco przez książkę pogłębiony. Jedyną zmianą która moim zdaniem jest na minus to śmierć Pereza ( choć świetna ) to niepotrzebnie wykorzystano taki motyw dwukrotnie w tej książce.

Gantu_mn | 2011-01-30
Przeczytana: 2006 rok

Zbeletryzowana wersja scenariusza filmowego. Nie wnosi wiele do wątków zawartych w scenariuszu, ale jest tak samo dobra jak on. Godna polecenia właściwie wyłącznie fanom postaci i universum obcego albo osobom, które nie widziały czwartej części filmowej sagi, jeśli tacy istnieją :)

sybla | 2013-12-16

Nieco wzbogacona wersja scenariusza, warto mieć jeśli się jest fanem Obcego. Ja jestem, więc musiałam zakupić - bezapelacyjnie.

Michał Konkol | 2012-03-06

Opis 'obcego' na pierwszych 2, moze 3 stronach, jest genialny, potem... bez wiekszych wzlotów.

Glaca | 2013-06-19
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013
Przeczytana: kwiecień 2013

Ciekawa. Pierwsza część, którą przeczytałem. Nie spodziewałem się, że Obcy mają myśli.

Sayajin | 2018-05-17
Marek Nowowiejski | 2017-05-13