Raport o książce katolickiej 2005 - Frołow Kuba

Wydawnictwo: Biblioteka Analiz
biznes, finanse

Upłynęły już cztery lata od ukazania się pierwszej edycji aRaportu o książce katolickiej i dwa lata od wydania publikacji aWydawnictwa ka-tolickiew Polsce 2003 . z wielkim więc zadowoleniem przyjmuje fakt kolejnego omówienia tak ważnego segmentu rynku wydawniczego.Tak jak poprzednio, cieszę się, że autorzy przygotowali podsumowanie wszystkiego, co na tym rynku się zmieniło, właśnie na Targi Wydawców Katolickich. To już ich jedenasta edycja. śmiem twierdzić, że są to inne już wydawnictwa niż kiedyś z lepszym doświadczeniem, które moż-rai powiedzieć -powoli stają się astarymi dobrymi wyjadaczami chleba . Myślę, że zmienił się rynek dystrybucji, zmieniła się szata graficzna książek, wydawnictwa wreszcie zauważają znaczenie reklamy i promocji, potrafią lepiej zarządzać swoimi przedsiębiorstwami. Myślę, że... Można tak wymieniać bez końca. Ale niech lepiej czytelnik po lekturze tej książki i po odwiedzeniu XI Targów Wydawców Katolickich sięgając pamięcią wstecz sam oceni wszystko, co się zmieniło.