Wstęp do prawoznawstwa

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skrypty Becka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: C.H. Beck
83-7387-181-0
prawo, studia

Skrypt "Wstęp do prawoznawstwa" zawiera komplet informacji, bez których nie sposób rozpocząć studiów prawniczych. Dzięki niemu zrozumiesz:
- pojęcie prawa
- rolę i miejsce prawa w życiu społeczeństwa
- normy i przepisy prawne
- tworzenie, obowiązywanie oraz wykładnię prawa.

Asiek | 2016-01-30
Na półkach: Opinie, 2016, Przeczytane
Przeczytana: 29 stycznia 2016

Obowiązkowa pozycja dla studentów prawa i administracji. W przystępny dla odbiorcy sposób wyjaśnia najważniejsze pojęcia z dziedziny prawa. Polecam.

ChicaDeAyer | 2013-08-19
Na półkach: Prawo, Przeczytane
Przeczytana: 2012 rok

Spełnił swoje zadanie, bo do ćwiczeń i zdania egzaminu przygotować się pozwolił. Aczkolwiek bardzo dobre zdanie o nim miałam do momentu, kiedy to nie miałam porównania z żadną inną publikacją, poruszającą owo zagadnienie. W zestawieniu z nią, wypadł blado: język nie jest do końca przystępny, nie można czytać go wyrywkowo, bo do zrozumienia późniejszych definicji potrzeba znajomości zagadnień z wcześniejszych działów. Pobocznym wątkom poświęcono zbyt wiele miejsca, co nie umila studentowi lektury.

KatiEmm | 2013-12-11

Masło maślane! - taka jest moja opinia o tej książce jednym zdaniem, a właściwie dwoma słowami.
Naprawdę okropny podręcznik, dużo informacji brakuje, dużo informacji jest niejasnych. Denerwujące jest chaotyczne ułożenie tematów.
I jak mam się uczyć z tego podręcznika na sesję? Masakra...

Ola | 2011-12-13
Przeczytana: 2011 rok

Dobrze skondensowana wiedza, ale przyznaje że ciężko mi się ją czytało. Gdyby nie była wymagana na studiach myślę że bym przez nią nie przebrnęła.

Adrian Szydlik | 2014-12-04
Przeczytana: 28 grudnia 2014

Dzięki Bogu, że już się skończyła.

Los | 2012-02-25
Przeczytana: 16 lutego 2012

najgorsza książka jaką w życiu posiadałam/czytałam/uczyłam się. moi wykładowcy/ćwiczeniowcy stwierdzili, że z tej niesamowicie fascynującej publikacji mam się nauczyć wszystkiego na każdą możliwą okazję. wyszło z tego to, że książkę przeczytałam łącznie 6 razy, a jej wygląd przypomina teraz papier toaletowy. o samej treści nie mówię, z jednej strony jest stosunkowo ciekawa, z drugiej wieje nudą na kilometr. takie wzloty i upadki źle robią studentowi, któremu nakazane jest wykuć wszystko na pamięć. do tego ta rażąca okładka...

pijana_z_niemocy | 2014-01-09
Przeczytana: 24 stycznia 2014

Dużo szczegółów. Język niezbyt przystępny.

Miguel_Patata | 2016-11-03
rafal | 2016-10-20