Bunt

Cykl: Inne anioły (tom 4)
Wydawnictwo: Amber
Defiance
Inne Anioły, Dru Anderson
A--

Nikt już nie będzie mówił Dru, co ma robić. Szesnastoletnia łowczyni demonów zawsze była posłuszna. Słuchała ojca, z którym wędrowała z miasta do miasta,polując na przenikające do współczesnego świata potwory – i zginął z jej ręki. Słuchała Zakonu – i dostała tylko kłamstwa. Słuchała swojego mentora, który szkoli ją do walki z wampirami – i straciła jedynego przyjaciela (a może więcej niż...

Nikt już nie będzie mówił Dru, co ma robić.

Słuchała swojego mentora, który szkoli ją do walki z wampirami – i straciła jedynego przyjaciela (a może więcej niż przyjaciela), jakiego miała.
Dru nie chce już być posłuszna. Sama uwolni porwanego ukochanego i sprowadzi go do miejsca, które stało się ich domem – najstarszej i najlepszej szkoły dla łowców wampirów. I zmierzy się z władcą nieumarłych na własnych warunkach – czy to się podoba Zakonowi, czy nie...

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/

Czytając ją nie myślałam, że sięgnę po całą serię. To była podróż w nieznane. Jak widać opłaciło się ryzykować.

Książka pełna intryg, przyjaciół, którzy stają się wrogami i wrogów, którzy na kilka chwil są Twoimi przyjaciółmi.
Książka super! Już nie mogę się doczekać co będzie w ostatnim tomie!

Angela | 2016-03-23

Niesamowita książka! Ta akcja, tempo, szybkość i zwroty akcji... po prostu super. Przeczytałam wszystkie części i jest to jedna z moich ulubionych serii. Zakochałam się i chciałabym przeczytać więcej i więcej.
Polecam wszystkim, którzy chcą przeżyć niezapomnianą i ekscytującą przygodę!

KijikaRinkachi | 2013-12-14
Przeczytana: 07 grudnia 2013

Jest to trzecia podróż w historię nastolatki - łowczyni. Dru Anderson wyrusza w poszukiwanie swojego przyjaciela, Greaves'a. Dowiadujemy się kto był winowajcą porwania i co bohaterka będzie musiała przejść by ocalić siebie, jak i przyjaciół. Książkę czytało się bardzo szybko. Była bardzo interesująca. Dru kolejny raz zaskakuje nas swoją waleczną postawą, odwagą i poświęceniem. Polecam

tombraiderka009 | 2015-07-05
Przeczytana: 05 lipca 2015

W życiu nie spodziewałam się takich zwrotów akcji. Pani Crow zaskoczyła mnie w "Buncie" to nie raz.
Książkę czyta się szybko, płynnie i z ciekawością. Na szczęście w tej serii nie ma miejsca na wielkie miłości i romanse, przez co bohaterka jest jeszcze fajniejsza.
Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam ostatnią niestety część. 10/10.

Czy tylko mi się ta seria niezbyt podoba? Mam wrażenie, że każdy kolejny tom jest coraz gorszy, nudniejszy i po prostu nijaki.

Spodziewałam się zwrotów akcji, powieści pełnej intryg. Zamiast tego otrzymałam pozycję nijaką. Mam wrażenie, że jest ona pisana na siłę.
Wiele rzeczy, które się tutaj pojawiają po prostu bym wywaliła, a całość zmieściłaby się w trylogii.

Postacie wkurzają, szczególnie główna bohaterka. Nie rozumiem również tego, że Dru co chwilę zwraca się do czytelnika pytając go o coś. To sprawia, że książka ta traci na wartości.

Eilein | 2011-12-28

Kolejna dość dobra część serii. Choć początek niezbyt ciekawy akcja rozwija się do możliwie interesującej. Znów mamy tu bardzo rozbudowane opisy i przemyślenia bohaterki przez które czasem łatwo stracić wątek, ale do tego można się przyzwyczaić czytając już czwartą części. Akcja - Przede wszystkim uratowanie Graves'a i długo oczekiwany rozkwit Dru niestety na końcu. Czekam niecierpliwie na kolejny tom, zwłaszcza na wyjaśnienie kwestii Christophe. Urzekł mnie w tym wszystkim chyba najbardziej Ash gdy udało mu się przybrać ludzką postać i te jego zabawne "Bum".

Evie | 2014-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

Na początku wieje nudą, ale pod koniec zaczyna robić się ciekawie. Po przeczytaniu poprzedniej części myślała, że następna będzie równie dobra, ale nie, przynajmniej nie na początku. Pod koniec zaczyna robić się na prawdę ciekawie i ciesze się że przebrnęłam przez przeciętny początek i dotarła wreszcie do niesamowitego końca. To dzięki temu zakończeniu mam ochotę przeczytać kolejną cześć. Ale myślę że warto przeczekać nieciekawy początek i dotrzeć do cudownego końca, który zmusza do sięgnięcia po kolejną cześć i odkrycia ciągu dalszego.

Sylwia | 2012-08-26
Przeczytana: 2012 rok

Ta książka z całej serii jak dotąd podobała mi się najbardziej może dlatego w końcu coś się działo. Dru w końcu zaczyna działać ratuje Gravesa, walczy - nie tylko ucieka. Ash staje się człowiekiem. Trójka przyjaciół ucieka dziewczyna w końcu rozkwita. Wiele wątków z poprzednich części zostaje rozwiązanych tylko Christopher stanowi wciąż jedną wielką niewiadomą :). I chyba właśnie dla tego wątku wszyscy tak oczekujemy tej ostatniej części :)
Podobnie jak w przypadku pozostałych polecam :)

Shetani | 2012-03-03
Przeczytana: 03 marca 2012

Wyobrażacie sobie, że wszyscy mówią Wam, co macie robić, jak macie to robić, czego macie nie robić. Można się wykończyć. I w dodatku wmawiają Wam, że to dla Waszego dobra! Nie można nawet spokojnie odetchnąć bez przebywania pod czujnym okiem drugiej osoby. Żadnej chwili wytchnienia, żadnej chwili samotności… Trochę jak bycie marionetką w czyichś rękach.

Dru Anderson zawsze słuchała we wszystkim swojego ojca, przynajmniej dopóki żył. Nie wyszło jej to na dobre. Później słuchała Zakonu – to też nie było zbyt przemyślane – a oni kłamali. Wszyscy dyrygują jej życiem i ustalają każdą jego sekundę. Nic dziwnego, że Dru przestaje się to podobać. Każdy by w końcu miał dość. Dodatkowo nie ma pewności, czy ktoś na pewno poszukuje Gravesa, a przecież nie może zostawić go na pastwę Siergieja. Dlatego właśnie nadszedł czas na.. bunt.

Całość na: http://sheti-shetani.blogspot.com/2012/03/bunt-lili-st-crow.html