Szary Łowca

Cykl: Kosmiczny Wilk (tom 3) | Seria: Warhammer 40000
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
warhammer, kosmiczny wilk, king
Aliss

W koszmarnym świecie 41 milenium galaktyką wstrząsa wojna. Jedyną obronę ludzkości przed całkowitą zagładą stanowią Kosmiczni Marines, a pomiędzy nimi najdziksze są Kosmiczne Wilki. Kiedy siły Chaosu wykradają jedną z najjaśniejszych relikwii Zakonu, młody brat zakonny, Ragnar, zostaje rzucony w wir desparackiej walki o jej odzyskanie. Musi zdążyć, zanim najstraszliwszy, starożytny wróg...

Kiedy siły Chaosu wykradają jedną z najjaśniejszych relikwii Zakonu, młody brat zakonny, Ragnar, zostaje rzucony w wir desparackiej walki o jej odzyskanie. Musi zdążyć, zanim najstraszliwszy, starożytny wróg ludzkości zostanie uwolniony z wielowiekowego więzienia.

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2006]

Wersja angielska jest w moim posiadaniu.

Gwynbleidd | 2017-01-02
Marcin | 2016-11-02