Świat duszy

Wydawnictwo: Fragment
dusza, astral, świadomość
Julia

Można się bać tam wnikać, ale żadna dusza nie uniknie konfrontacji ze swoimi wspomnieniami. Można próbować wyhamowywać swój rozwój, aby opóźnić moment rozwinięcia świadomości astralnej, ale i tak każda dusza znajdująca się na odpowiednim poziomie rozwoju własnej świadomości znajdzie na siebie sposób, aby podjąć próby ukazania sobie możliwości tego świata. Wielu osobom wydaje się, że świat...

Wielu osobom wydaje się, że świat astralny składa się jedynie z osobistych piekieł. Nic bardziej mylnego. Światy osobistych wspomnień, to tylko maluteńki wycinek tego świata, ale i one muszą zostać poznane, a wspomnienia tam uwięzione wraz z cząstkami dusz uwolnione i oczyszczone.

Do pewnego momentu stanowią wręcz cel każdej wędrówki duszy w czasie snu, aby po całodziennym poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące dusze pytania móc zmierzyć własną świadomość z tym, co pozostaje do uzdrowienia. I ten świat chciałabym wam przybliżyć.

Krzysztof Bilski | 2012-02-23
Przeczytana: 10 marca 2012